До Київського центру емоційної підтримки звертаються і з-за кордону: Кличко
Безкоштовна платформа, створена Київрадою, за короткий час набула популярності. Окрім киян, до фахівців звернулися жителі 12 регіонів України та 14 зарубіжних країн
З восьмого квітня у Києві діє безкоштовна онлайн-платформа емоційної підтримки, яку запустив Моніторинговий центр з протидії коронавірусу. Як уже повідомляв «Погляд», консультації на сайті moncenter.eduhub.in надають фахівці освітнього хабу Києва. На платформі є різні онлайн-курси, спортивні онлайн-тренування, онлайн-екскурсії найкращими музеями Києва, відвідування яких неможливе під час карантину тощо.
За перші два дні послугами платформи скористалося більше 10 тисяч киян.
А сьогодні, 15 квітня, Київський міський голова Віталій Кличко на онлайн прес-брифінг щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID 19) розповів, що центр емоційної підтримки став досить популярним. І не лише серед киян.
Хоч жителів столиці серед користувачів платформи й найбільше, але до фахівців також звернулися жителі 12 регіонів України та 14 зарубіжних країн.
За характером звернень – майже 50% тих, хто звернувся, скаржились на різноманітні страхи; 17% говорити про стривоженість дистанційним навчанням; 15% скаржились на насильство у родині.
Кличко повідомив, що аби допомогти жертвам домашнього насильства, на сайті додали окрему послугу саме з цієї проблематики.
Фото з відкритих інтернет-ресурсів