#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Спорт
Світ-суспільство
За кордоном

До дипломатичного бойкоту Олімпіади в Пекіні приєдналися вже шість країн

09.12.2021 3
Таке рішення глави держав прийняли через порушення прав людини в Китаї.

До дипломатичного бойкоту Олімпіади в Пекіні приєдналися вже шість країн - зображення

США, Австралія, Велика Британія, Канада, Нова Зеландія та Литва приєдналися до дипломатичного бойкоту зимової Олімпіади у Пекіні у 2022 році. Головною причиною прийнятого рішення лідери держав називають – порушенням прав людини в Китаї, повідомляє Радіо Свобода.

Що це означає?

Варто зазначити, що раніше США, Канада та Нідерланди звинувачували владу КНР у геноциді та злочинах проти людяності. Зокрема, мова йде про так звані «табори перевиховання», куди начебто висилають представників меншин. Китай ці звинувачення відкидає.

Нагадаємо, спортсменка з Київщини Ірина Коляденко вийшла у півфінал з вільної боротьби на Олімпіаді у Токіо. До слова, цьогорічні Олімпійські ігри Японії були під знаком «еко».

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.