Блоги

Дмитро Яблоновський: "Слуги народу" зрадили виборців

"Слуга народу" повернула субвенції на округи, а тепер заговорила про повернення мажоритарки. Це все на фоні втрати рейтингу партії.

Дмитро Яблоновський:

Спочатку Слуга Народу повернула субвенції на округи, а тепер заговорила про повернення мажоритарки. Це все на фоні втрати рейтингу партії.

– Совпаденіє?

– Не думаю...

Щодо пропорційної системи на місцевих виборах, то саме Слуга Народу голосувала за встановлення великого бар'єру для переміщення в списку.

В результаті продали прохідні місця в списку, а активісти, що принесли партії додатковий рейтинг, залишилися за бортом.

При цьому про імперативний мандат зараз воліють не згадувати.

А журналісти чомусь не нагадують. В Ірпені "слуги" зрадили виборців та голосують разом за забудовників. Але керівництво партії відкликати зрадників не поспішає.

То може перед тим, як нарікати на пропорційну систему, варто "что-то в консерватории подправить"?

Пропорційна система допомагає зменшити кількість "втрачених" голосів виборців, але на місцевих виборах пріоритет має бути у кандидатів, а не в партій. І жодних кандидатів, що проходять автоматично, не повинно бути.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.