Новини
Україна
Технології
Автоновини

"Дія" не для всіх: у реєстрі водійських посвідчень не вистачає 4 млн документів


В Україні залишається чимало людей, що не вносили дані з картотеки до реєстру.

Фото: Міністерство цифрової трансформації

Про це повідомив керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Банік в ефірі Громадського радіо.

"Також є багато кейсів, коли під час перенесення даних щодо людини зафіксувався статус, що "МВС не довіряє даним документам", тоді потрібно, щоб співробітник сервісного центру перевірив їх. Людині треба податися на верифікацію чи поїхати до сервісного центру. Також буває, що у людини співпадають дані щодо прізвища та ім’я, але не співпадає категорія, серія чи номер документу — це виникає через плутанину при ручному вводі", -

Мстислав Банік

За його словами, Міністерство цифрової трансформації не може виправити дані у реєстрі, адже такі дії мали б ризики. Тому людей перенаправляють до державних органів, щоб вони внесли відповідну інформацію у реєстр. Тільки за цією умовою оновлені дані можуть з'явитись у "Дії".

Наразі у відомстві працюють над функцією перенесення даних щодо нерухомості у реєстр:

"Можуть виникати проблеми, якщо у людини є нерухомість, даних щодо якої немає у реєстрі. Натомість у реєстрі нерухомості зараз є дані тільки з 2003 року, а, наприклад, я з батьками є власником квартири, договір куплі-продажу якої датується 1996 роком. Тобто ці документи є тільки в архіві нотаріуса на папері", -

Мстислав Банік

Він також зазначив, що наразі додатком "Дія" в Україні користуються 4,5 млн людей, ще 6 млн мають ID-картку.

Нагадаємо, "Погляд" повідомляв, що дотримання правил паркування в Україні відтепер контролюватимуть уповноважені інспектори - це може бути посадова особа виконавчого органу.

Також ми писали про нові функції на картах Google Maps. Усі вони розширюють можливості користувачів і дозволять вносити до онлайн-карт зміни і правки.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.