Новини
Україна
Анонси
Україна-суспільство

Дітей запрошують на онлайн-квест «5 чуттів»


Музей у темряві «Третя після опівночі» розробив пізнавальну програму для малюків  5-8 років

Як влаштовані людські органи чуття і як цікаво розповісти про них дітям? Про це знає Музей у темряві «Третя після опівночі», який розробив спеціальну пізнавальну програму.

«Ви знали, що людське око може рухатись плавно тільки коли спостерігає за рухомим об'єктом? А якщо об'єкта немає, то ми ведемо погляд ривками. І я не знала до того, як ми створили дитячий онлайн-квест про 5 органів чуття! Ще не знала близько третини з 23 неймовірних фактів, які ми розказуємо. Ми створили квест, в якому дітки дізнаються про те, як ми сприймаємо цей світ, як різні органи транслюють суперечливу інформацію в мозок і що з цього всього можна використати, щоб відчувати краще», розповіла на своїй Фейсбук-сторінці співробітниця музею Sashka Chuchko.

Вона повідомила, що у програмі онлайн-квесту – 37 інтерактивних завдань, розраховані  5 занять по 30 хвилин, у яких діти дізнаються багато цікавого.

«А найкрутіше те, що учасники познайомляться з 4 незрячими гідами музею. Ті розкажуть, як загострились їх чуття, як щоденно вони орієнтуються на слух, визначають продукти на запах і навіть грають на музичних інструментах», зазначила Sashka Chuchko.

Заняття розраховані на дітей 5-8 років. Приєднатися до них можна за посиланням.  

Діти вже почали знайомитися з онлайн-квестом, а про те, як це відбувається, розповідають їхні батьки. Ось що зауважила Катерина, мама семирічної Міли: «Донька відвідала заняття присвячене слуху. Хоча я і сиділа недалеко від комп'ютера як модератор та все чула сама, все одно через деякий час вирішила перепитати дочку, що їй найбільше сподобалося на занятті, що запам'ятала. І дивовижно, але вона згадала навіть більше, ніж я! Хоча і здавалося, що постійно відволікається та звертає на мене забагато уваги. Урок проходив динамічно, з різними цікавими завданнями. Дочці більше всього сподобалось відгадувати мультик на звук та рахувати цвірінькання птахів. А мені прийшлося до вподоби те, що важливі факти подавалися у доступній формі, зрозумілою термінологією. Наступного дня згадали, що після заняття було домашнє завдання. Тож дослідження слуху у нас продовжилося ще і пізніше у формі гри. Всім рекомендую відвідати це заняття!»