#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Дати
Всесвіт

День космонавтики житомирський музей святкуватиме онлайн

12.04.2020 Бобрик Юлія 0

Через карантин музей вперше не відкриє двері для відвідувачів.

У Житомирі в музеї космонавтики ім. С.П. Корольова 12 квітня онлайн проводять вікторини, показують фільми та шоу до Дня працівників ракетно-космічної галузі України та Міжнародного дня польоту людини у космос.

Як повідомляють на сайті музею, ціла програма:

10.00 Привітання з Днем працівників ракетно-космічної галузі України та Міжнародним днем польоту людини у космос
10.30 Підбиття підсумків конкурсу «Мій космос»
11.00 Вікторина для знавців та любителів космосу (підведення підсумків та оголошення переможців відбудеться 14 квітня)
12.00 Знайомимось з космічними експозиціями України. Музей провів велику роботу та підготував збірку про космічні експозиції, які на даний час діють в Україні. На даний момент це перша частина, яка містить інформацію про 25 експозицій з космонавтики, розташованих в музеях Дніпра, Єнакієво, Житомира, Києва, Краматорська, Кременчуга, Переяслова, Полтави, Почаєва, Харкова, Ялти.
13.00 Мікрофільм про фестиваль «Мрії про космос»
13.30 Діти, які приходять у музей надзвичайні. Талановиті та допитливі. Деякі із низ просто унікальні. Знайомимо з роботами Арсенія Касянчука – друга музею, учасника музейних конкурсів. Добірка його астрофотографій вражає. А робить фото зі свого фотоапарату, за допомогою кустарного телескопу, який зробив сам на карантіні від нудьги.
14.30 До дня першого запуску космічного шатлу «Колумбія» (12.04.1981р.) «Тріумф і трагедія «Колумбії».
15.00 Слайд-шоу «Космічна мандрівка» для наймолодших.

12 квітня весь світ відзначає День польоту людини в космос. Саме цей день в 1961 році став початком ери пілотованих космічних польотів. Символами цієї події стали перший космонавт планети Юрій Гагарін та геніальний вчений і конструктор Сергій Павлович Корольов, завдяки якому і став можливим перший космічний політ.

Юрій Гагарін на космічному кораблі «Восток» вперше в світі здійснив орбітальний обліт Землі, який тривав 108 хвилин.

Як відомо, перш ніж в космічний корабель сів чоловік, в політ були відправлені чотириногі друзі людини. У серпні 1960 радянський космічний корабель з собаками Білкою і Стрілкою на борту здійснив добовий політ з поверненням на Землю.