Новини
Україна
Здоров'я
Україна-суспільство

Чи повинні батьки дошкільнят закуповувати засоби захисту в дитсадки?

07.06.2020 Косянчук Інна 0

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, хто має забезпечити садочки масками й антисептиками, а також чи законна вимога керівництва дошкільних закладів щодо вимагання розписок від батьків про те, що вони не матимуть претензій у разі зараження їх дитини коронавірусом.

"Щодо закупівлі антисептиків, щодо закупівлі масок та решти речей, які використовуються в дитячих садочках у зв'язку з рекомендаціями МОЗ та карантинними обмеженнями, які існують, то це повинна робити виключно адміністрація закладу, виключно власники цього заклади. Ніде не передбачено, що батьки це повинні закуповувати",  цитує Укрінформ  слова міністра охорони здоров'я Максима Степанова, сказані ним на брифінгу  сьогодні, 7 червня.

Окрім того, що закуповувати засоби захисту для дітей в садочки повинна адміністрація закладу, а не батьки, Степанов звернув увагу ще на один момент.

За його словами, вимагання керівництвом садочка від батьків дітей довідок чи якихось листів про те, що вони не матимуть претензій у разі зараження їх дитини коронавірусом, є самодіяльністю керівництва дитячого садочка, що не передбачена жодним нормативним документом в Україні.

Погляд інформував про те, як працюватимуть дитсадки в умовах послаблення карантину в Україні.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів