Новини
Довкілля
Здоров'я
Київ

Через сказ у кішки в Києві запроваджують карантин


Щонайменше протягом двох місяців на території столичного Солом’янського району будуть діяти карантинні обмеження.

Фото: pixabay.com

Про це повідомили в Держпродспоживслужбі в м. Києві.

Через випадок сказу у кішки на території Солом’янського району в столиці запроваджено карантинні обмеження. Це зокрема стосується території, обмеженої перетином вулиці Гарматної з вулицею Борщагівською та вулицею Миколи Голего, перетином вулиці Вадима Гетьмана з вулицею Борщагівської та вулицею Миколи Голего.

В карантинній зоні, зокрема, заборонять ярмарки та проведуть профілактичні щеплення тварин проти сказу. Скасують карантинні обмеження через два місяці після останнього виявлення захворювання на сказ у зоні карантинних обмежень.

Нагадаємо, ми розповідали, що в Борисполі минулого року виявили три випадки котячого сказу. А в Ірпені у листопаді минулого року зареєстрували два випадки сказу за два тижні.

Як повідомляв «Погляд», у Гостомелі нещодавно було зафіксовано спалах пташиного грипу. Напередодні новорічних свят випадок даного захворювання було також зареєстровано на Бородянщині та в Іванківському районі.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.