Новини
Новини Київської області
Суспільство

Бюджет Київщини перевиконується: КОДА


За даними на 1 березня, до загального фонду обласного бюджету надійшло  423,2 млн грн. податків, зборів та інших платежів.

За словами голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, виконання цьогорічного бюджету Київщини становить 113% до плану. У коштах це - на 48,5 млн грн. більше розпису на січень-лютий.

 «Приріст надходжень проти аналогічного періоду 2020 року склав 18,5% або 66,1 млн гривень. Ця цифра відображає результати взаємодії влади та бізнесу протягом 2020 року, нашої роботи з інвесторами та підприємцями. Налагоджена комунікація та прозорі, відкриті стосунки з бізнесом, підприємцями є запорукою розвитку регіону та підвищення добробуту всіх мешканців області», – підкреслив  Василь Володін.

Очільник області також висловив сподівання, що  розпочата державою кампанія з вакцинації дозволять нам якомога скоріше повернутися до звичайного режими роботи економіки та надалі збільшувати надходження до бюджету області, повідомила пресслужба КОДА.

Як повідомляв «Погляд», ДПС оприлюднила борги ФОП України з єдиного соціального внеску. Вони становлять  12,5 млрд гривень.

За даними Держстату, в січні цього року середня номінальна зарплата штатного працівника підприємств, установ та організацій  становила 12337 грн. 

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.