Будівництво шкіл, садочків, ЦНАПів: як КОДА планує розвивати Київщину
Заступник голови КОДА Андрій Лісовик 31 березня під час онлайн-конференції розповів, що у Київській області збираються будувати, а що - добудовувати.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/Screenshot-35.png)
Передусім Лісовик зазначив, що протягом року на Київщині завершили 18 об'єктів: 7 шкіл, 6 садочків та 5 стадіонів. Загальна вартість робіт склала 188 млн грн.
В поточному році у КОДА планують реалізувати іще 28 об'єктів соціальної інфраструктури на 318 млн грн. З них: 5 шкіл, 6 садочків, 6 спортивних об'єктів та 1 центр із надання соціальних та адміністративних послуг. На це планують витратити 80 млн грн, і будуть залучені на будівництво шести об'єктів, разом із співфінансуванням із місцевих бюджетів - 238 млн грн.
Про готовність об'єктів
На кінець березня ступінь будівельної готовності об'єктів складає 14%. По шести об'єктах заключено договори із підрядними організаціями, з них три садочки, одна школа та два спортивні об'єкти. По дев'яти оголошені та тривають тендерні процедури.
Лісовик зауважив, що продовжується реалізація заходів для підвищення енергоефективності шкіл та дитсадочків.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/161751444_2489076268067173_4046189195155786369_o-1536x1025-1.jpg)
Про плани щодо дитсадків та шкіл
Зокрема в ЗОШ 1-3 ступенів №2 у Яготині підвищать енергоефективність за 16,4 млн грн. У Яготинському навчально-виховному комплексі (одна будівля, яка складається із двох корпусів 1961 та 1979 років будівництва) впровадження заходів із термомодернізації дасть економію споживання енергетичних ресурсів на 56%.
У студениківському садочку "Малятко" впровадження заходів з енергозбереження дасть економію на споживання енергоресурсів на 59%.
У садочку "Веселка", що у місті Обухів, минулого року встановлено два модульних теплових пункти з погодним регулюванням теплоносія. Вже у цьому опалювальному сезоні економія енергії склала 22%.
У Білій Церкві планують створити сучасний центр надання адмінпослуг - шляхом реконструкції недіючої будівлі під адмінбудівлю. ЦНАП працюватиме в програмі "прозорий офіс" по вулиці Театральна, 5. Вартість проєкту 76 млн грн, період будівництва: 2021-2023 роки.
«Погляд» розповідав, що у грудні минулого року у селі Гора офіційно розпочалося будівництво школи, у фундамент майбутнього навчального закладу вмонтували капсулу часу, а представник християнської релігії освятив будівельні роботи. А у 2021 році хочуть реконструювати школу на Бориспільщині -у селі Проців.
Модернізація приймальних відділень в опорних лікарнях Київщини
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/136070961_235613054846432_7735999058331914840_n.jpg)
«В 2020 році ми розпочали реалізацію одразу 12 проєктів. Роботи з оновлення приймальних відділень тривали паралельно, і їхня загальна вартість склала понад 173 млн грн. 7 об'єктів ми вже завершили, і тепер модернізовані приймальні мають: лікарня №2 в Білій Церкві, Бориспільська лікарня, Броварська, Вишгородська, Іванківська, Макарівська та Миронівська», -
Андрій Лісовик
Іще продовжуються роботи на п'яти об'єктах. При цьому в Ірпінській ЦРЛ, Обухівській та Тетіївській ремонтні роботи - на фінальній стадії.
Як повідомляв «Погляд», на будівництво Центру реабілітації воїнів АТО на Бородянщині виділять 14,2 млн грн.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.