Новини
Бровари
Здоров'я
Київщина-суспільство

Броварська школа – фіналіст Всеукраїнського проєкту Healthy Schools


Броварська ЗОШ №3 увійшла до числа фіналістів проєкту "Healthy Schools: заради здорових та радісних школярів", яких було обрано з 443 шкіл України.

Дана програма реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation з метою популяризації здорового способу життя та раціонального харчування серед школярів, повідомляє сторінка Броварської міської ради.

Всесвітня організація охорони здоров’я провела ряд досліджень та з прикрістю виявила зростання проблеми ожиріння серед дітей. МОЗ України також інформує, що в країні щороку фіксують 15,5 тисяч нових випадків ожиріння у дітей. Експерти вважають, що причиною зростання невтішних показників серед молоді є погане харчування вдома та школі, а також зниження фізичної активності. Ці ключові напрямки стали основними фокусами у програмі Healthy Schools.

У 2018-2019 роках програмою було охоплено понад 500 закладів загальної середньої освіти в Україні, а це - більш ніж 103 тисячі школярів по всій Україні.

Цьогоріч Броварська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 взяла участь у цьому проєкті. На кінець навчального року до фіналу програми потрапили 50 навчальних закладів. Організатори обирали фіналістів серед учасників, які найкраще себе проявили в рамках Програми.

Броварська ЗОШ №3 увійшла до числа фіналістів проєкту. Команда вчителів, учнів та батьків протягом року активно популяризувала здоровий спосіб життя через різноманітні заходи у школі:
- уроки здоров’я,
- квести,
- тематичні тижні,
- спортивні челенджі,
- вітамінні перерви,
- флешмоби та багато інших активностей.
Програма Healthy Schools стала вектором здорового способу життя серед великої кількості уроків, іспитів та інших важливих заходів. Сьогодні, 10 червня - онлайн-фінал програми.

Раніше "Погляд" писав, що у Броварах планують збудувати басейн під відкритим небом. Для місця його розташування запропонували парк “Перемоги”, поруч із новозбудованим міським стадіоном.

Фото зі сторінки Броварської міської ради