Новини
Бориспіль
Політика

Бориспільська ТВК визнала Борисенка міським головою


Володимира Костянтиновича Борисенка офіційно визнано міським головою Борисполя.

Фото: Європейська Солідарність Бориспільська Організація

Відповідну інформацію оприлюднив Виконавчий комітет Бориспільської міської ради.

«На підставі протоколу Бориспільської міської територіальної виборчої комісії Бориспільського району Київської області від 18.01.2021 «Про результати голосування з виборів Бориспільського міського голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі», відповідно до пункту 1 частини першої статті 278 Бориспільська міська територіальна виборча комісія Бориспільського району Київської області постановляє:визнати обраним Бориспільським міським головою Бориспільського району Київської області Борисенка Володимира Костянтиновича, 1987 року народження, суб’єкт висування Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність», проживає в м. Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська області »,-йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 17 січня у місті Бориспіль пройшли вдруге вибори міського голови.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що першого разу на виборах до Бориспільської ОТГ переміг Анатолій Федорчук, діючий на той час міський голова. Однак Анатолій Соловйович раптово помер від ускладнень після коронавірусу у Переяславській ЦРЛ.

Також «Погляд» повідомляв, хто вирішує долю Борисполя.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.