Новини
Бориспіль

Бориспільська РДА планує будівництво інтернет мережі за бюджетні 58 млн


Управління капітального будівництва та архітектури Бориспільської районної державної адміністрації Київської області планує будівництво волоконно-оптичної мережі для передачі даних та організації доступу до мережі Інтернет на території Бориспільського району Київської області на ділянках: «Бориспіль - Рогозів – Мирне – Малі Єрківці», «Бориспіль-Глибоке - Вороньків – Кийлів», «Бориспіль- Сеньківка-Мала Стариця-Сулимівка-Кучаків» з відгалуженнями до населених пунктів району. Відповідна інформація розміщена на сайті zakupki.prom.ua.
Очікувана вартість проекту 57 677 173,00 грн. з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 288 500,00 грн. з ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції: 288 385,87 грн.
Переможець аукціону ТОВ "НАУКОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "ХОУМ-НЕТ" .
Проте таке рішення районної влади викликало критику у громадян.
"Навіщо інтернет громаді коли діткам потрібні садочки та школи!? Що важливіше нова школа, садочок чи інтернет?
Для порівняння, згідно проектно-кошторисної документації та експертиз зроблених у 2017-2018 роках будівництво садочку у с. Вишеньки - 37 млн (160 місць), у Сошникові - 30 млн (80 із збільшенням до 100 місць).
В усіх селах району є приватні інтернет провайдери, які соціальні об'єкти по всьому району підключили безкоштовно, навіть безкоштовно надають послуги для цих соцоб'єктів.
Не розумію логічності в будівництві інтернет мережі за бюджетні кошти в 58 млн., в подальшому збудовану мережу потрібно обслуговувати - також затрати з бюджету району".
Звісно, що підключення має бути безкоштовне, але незрозуміло при цьому, як РДА буде встановлювати ціни на тарифи.