Новини
Новини Київської області
Бориспіль
Кримінальні новини

Бориспілець побив матір і сестру


Небайдужий житель міста повідомив поліції, що з сусідньої квартири по вулиці Головатого лунають крики, шум і чутно, як сусід б’є свою сестру.

За декілька хвилин патрульні прибули на місце події, де зустрілися із заявником, який вказав на квартиру, з якої вибігла побита жінка. Вона повідомила поліцейським, що її 33-річний брат наніс їй декілька ударів руками та ногами по всьому тілу. Потерпіла написала заяву та надала пояснення.

Окрім сестри кривдника у квартирі була ще їх мати, на яку він теж неодноразово підіймав руку. Під час спілкування з інспекторами, порушник почав поводити себе агресивно, кидався посудом, технікою, вчиняв хуліганські дії. На вимогу охоронців порядку припинити правопорушення він не реагував.

Кривдника було затримано та доставлено до Бориспільського відділу поліції для складання відповідних матеріалів по справі.

У силах кожного зробити найелементарніше для подолання домашнього насильства – зателефонувати на лінію "102" у випадку, якщо ви стали жертвою чи свідком таких дій. Й пам'ятайте, що патрульна поліція завжди прийде на допомогу!

Патрульна поліція Київської області

Читайте також: Бориспільщина: у с. Старе нацгвардійці підпалили сухостій (відео)