Новини
Новини Київської області
Бородянка

Бородянський притулок для тварин закривають, на заміну йому збудують «центр» – у Києві


Вже завершуються підготовчі роботи і в кінці місяця у Києві розпочнуть будівництво поліфункціонального Центру захисту тварин. Розташовуватиметься він на розі вулиць Автопаркової та Високовольтного провулку. Натомість притулок для тварин у Бородянці закриють. Про це повідомили у Вечірньому Києві.

Нагадаємо, притулок на Бородянщині став зручнішим для чотирилапих, який був нещодавно відремонтований. Проте, як наголосили у столичній держадміністрації пояснили, заклад для тварин у передмісті має незручну логістика для киян. Тож Київ ухвалив рішення про будівництво великого центру на своїй території, де можна було б отримати весь спектр ветеринарних послуг – від лікування й перетримки, до консультацій кінологів та «розваг» для тварин на дресирувальних майданчиках.

Будівництво відбуватиметься у 4 етапи. Для прикладу, по завершенню будівництва ветеринарна клініка зможе прийняти 55 котів та 108 собак, акож буде карантинний блок для 100 тварин.

У другу чергу збудують ветеринарний готель для перетримки 38 собак та 22 котів.

Під час третьої черги заплановано закінчити будівництво  притулка розрахованого на 120 котів. А на завершальному – вольєри для утримання 547 собак.

Планується, що у штаті закладу будуть працювати кінологи, дресуривальники, ветеринари.