«Блиставчанка» – лауреат фестивалю «Торонто 2020»: успіх колективу Бучанської ОТГ
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/Blyst-FB-0.jpg)
Титулований народний аматорський вокальний ансамбль «Блиставчанка» (Бучанська ОТГ) став лауреатом 1-го ступеня канадсько-українського фестивалю «Торонто 2020».
Колектив із с. Блиставиця, яке увійшло до складу Бучанської об’єднаної територіальної громади, добре знають глядачі у багатьох країнах світу та захоплюються творчістю аматорів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/Blyst-Toronto.jpg)
Вітаємо наших обдарованих земляків, які прищеплюють любов слухачів до української пісні на світових теренах!