Новини
Кримінальні новини

Блогерка-відьма намагалась “врятувати” від поліції чоловіка


У Києво-Святошинському районі жінка намагалась “залякати” працівника поліції, аби та прийняла “позитивне" рішення відносно її чоловіка.

Так, було зібрано достатньо доказів та повідомлено про підозру 32-річному чоловіку за хуліганство. Проте, його дружина вирішила будь-яким чином цьому перешкодити. Про це повідомляє Поліція Київської області.

Жінка, користуючись своєю публічністю у соціальних мережах, почала “залякувати” працівника поліції. Аби добитися прийняття рішення на її користь, вона погрожувала навіть “магічними здібностями”.

Проте, такі маніпуляції не допомогли. Тоді блогерка почала психологічно тиснути на правоохоронця, надсилаючи погрозливі повідомлення.

"А коли це не допомогло, почала психологічно тиснути та надсилати на особистий номер мобільного телефону, текстові та голосові повідомлення із погрозами життю і здоров’ю працівника поліції, нецензурної лексики, ображаючи честь та гідність поліцейської та членів її сім`ї", - йдеться у повідомленні.

Наразі 31-річній жінці повідомлено про підозру. Їй загрожує покарання у вигляді штрафу до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до трьох місяців.

"Погляд" інформував, що СБУ попередила постачання екстремістської літератури до сусідньої держави: зловмисники друкували кількома мовами у підпільних друкарнях Київщини «Маніфест Брентона Тарранта», який пропагандує етнічний та культурний геноцид. 

Як "Погляд" повідомляв, рецидивіст з погрозами зірвав золотий ланцюжок із працівниці суду. Чоловіку погрожує 8 років в'язниці.