Біля Броварів на трасі Київ-Чернігів сталася ДТП
12 травня 2020 року, на трасі Київ-Чернігів, біля Броварів сталося зіткнення двох автомобілів, які рухались у зустрічних напрямках.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/98105942_1312159652327973_2359626067162955776_n.jpg)
Водій автомобіля DAF із бортовим причіпом, здійснюючи маневр розвороту, не надав перевагу в русі автомобілю Chevrolet. В результаті зіткнення водія Chevrolet доправлено до лікарні з діагнозом у вигляді забоїв лобної ділянки голови, грудної клітини та закритої черепно-мозкової травми (ЗЧМТ).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/97163410_1312159642327974_4165409912458838016_n.jpg)
Також, "ПОГЛЯД" писав, що на Броварщині сталася ДТП з постраждалим.