Білу Церкву прикрашатимуть: у місті проведуть конкурс на кращу клумбу
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/img_3334.jpg)
Рішення про проведення міського конкурс на кращу клумбу до Дня міста ухвалили члени Білоцерківського виконкому. Квітковий конкурс у місті буде проведений 3-7 вересня цього року.
Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/Krasivyie-klumbyi-59.jpg)
Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міськради доручили розробити та затвердити Положення про проведення конкурсу та запропонувати взяти участь у конкурсі підприємствам та установам міста, учбовим та медичним закладам, закладам торгівлі та обслуговування та облаштувати клумби на своїх прилеглих територіях.