Новини Київської області
Суспільство

Більшість шкіл Київщини сьогодні повернулися до очного навчання

Наразі дистанційне навчання закінчилося у понад 360 освітніх закладах області.

Більшість шкіл Київщини сьогодні повернулися до очного навчання - зображення
Фото: pixabay

Пресслужба Київської ОДА повідомила, що 369 шкіл Київщини сьогодні, 14 лютого, відновили очний освітній процес після карантину. На дистанційку школи перевели через підвищений рівень захворювання на сезонні інфекційні хвороби.

"Наразі на Київщині продовжують хворіти на інфекційні захворювання понад 22 тисячі учнів, на лікарняних перебуває більше тисячі педагогічних працівників. Дистанційно навчаються всі учні у 121 школі, у 82 закладах загальної середньої освіти очно навчаються учні 1-4 класів, учні 5-11 класів – дистанційно", – заявила заступниця голови Київської ОДА Жанна Осипенко.

В КОДА пояснили також, що освітній процес у закладах професійно-технічної освіти організовано наступним чином: дистанційна форма у 16 закладах освіти,  6 закладів освіти – на змішаній формі навчання.

Щодо закладів фахової передвищої освіти, підпорядкованих департаменту освіти і науки, усі 11 натепер здійснюють освітній процес у віддаленому форматі.

Нагадаємо, цьогоріч Київщина знову подасть проєкти до програми "Спроможної школи". Проєкти в рамках "Спроможної школи для кращих результатів" на Київщині реалізують вже третій рік поспіль.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.