Більше півтори тисячі закладів порушили локдаун за 3 дні
8 січня в Україні почали діяти посиленні карантинні обмеження. Зокрема, заборонено приймати відвідувачів закладам харчування, спортивним залам, фітнес-центрам, басейнам, розважальним закладам, суб’єктам торговельного та побутового обслуговування.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/photo_2021-01-11_15-55-03.jpg)
Однак не всі почали дотримуватись встановленого в країні локдауну відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19».
Тож за 3 дні дії посиленого карантину в Україні правоохоронці виявили порушення у роботі 1658 закладів. Як наслідок – поліцейські склали 848 адміністративних протоколів за порушення правил щодо карантину людей та винесли 3658 постанов за недотримання маскового режиму, повідомляється на сайті Національної поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/photo_2021-01-11_15-55-23.jpg)
Крім того, було відкрито одне кримінальне провадження за ст. 325 Кримінального кодексу України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/karantyn_08.jpeg)
Загальна статистика порушень
Усього за час дії карантину до поліції надійшло 154 200 повідомлень, пов’язаних з порушенням карантинних заходів. Щодо 68 035 випадків правоохоронці склали адміністративні протоколи: 16 105 – на працівників підприємств, установ, організацій та інших осіб, 8531 – водія транспортного засобу, 7023 – керівників торговельних закладів та установ харчування, 2015 – керівників підприємств, установ та організацій. До суду направлено 66 642 адміністративні протоколи.
Також поліцейські винесли 69 696 постанов через недотримання маскового режиму відповідно до ч. 2 ст. 44-3 КУпАП.
«Погляд» нещодавно писав, що в Обухові попри заборону кафе приймало відвідувачів.
З початком посилених карантинних обмежень підприємців Київщини перевірили на дотримання локдауну.
Щоб бути першим у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу, переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція».
Підписуйтесь у фейсбуці на Погляд Київщина