Новини
Україна
Україна-суспільство

Більше півтори тисячі закладів порушили локдаун за 3 дні


8 січня в Україні почали діяти посиленні карантинні обмеження. Зокрема, заборонено приймати відвідувачів закладам харчування, спортивним залам, фітнес-центрам, басейнам, розважальним закладам, суб’єктам торговельного та побутового обслуговування.

Однак не всі почали дотримуватись встановленого в країні локдауну відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19».

Тож за 3 дні дії посиленого карантину в Україні правоохоронці виявили порушення у роботі 1658 закладів. Як наслідок – поліцейські склали 848 адміністративних протоколів за порушення правил щодо карантину людей та винесли 3658 постанов за недотримання маскового режиму, повідомляється на сайті Національної поліції.

Крім того, було відкрито одне кримінальне провадження за ст. 325 Кримінального кодексу України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням).

Загальна статистика порушень

Усього за час дії карантину до поліції надійшло 154 200 повідомлень, пов’язаних з порушенням карантинних заходів. Щодо 68 035 випадків правоохоронці склали адміністративні протоколи: 16 105 – на працівників підприємств, установ, організацій та інших осіб, 8531 – водія транспортного засобу, 7023 – керівників торговельних закладів та установ харчування, 2015 – керівників підприємств, установ та організацій. До суду направлено 66 642 адміністративні протоколи.

Також поліцейські винесли 69 696 постанов через недотримання маскового режиму відповідно до ч. 2 ст. 44-3 КУпАП.

«Погляд» нещодавно писав, що в Обухові попри заборону кафе приймало відвідувачів.

З початком посилених карантинних обмежень підприємців Київщини перевірили на дотримання локдауну.

Щоб бути першим у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу, переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція».

Підписуйтесь у фейсбуці на Погляд Київщина