Новини Київської області

Білоцерківські спортсмени вибороли нагороди на чемпіонаті України з велосипедного спорту (ВІДЕО)

210 найсильніших спортсменів з 24 команд м. Києва, Київської, Полтавської, Кіровоградської, Чернігівської, Донецької, Черкаської, Миколаївської, Харківської, Чернівецької, Житомирської, Хмельницької областей взяли участь у змаганнях.

9-12 листопада в Білій Церкві відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту та всеукраїнські змагання памʼяті Бориса Башенка в дисципліні велокрос.

На спортивному велозаході змагалися 210 найсильніших спортсменів із 24 команд, які представляли різні міста України.

Чемпіонат України у парній гонці на короткому колі, індивідуальній гонці на короткому колі ІІ тур серед усіх вікових категорій та Всеукраїнські змагання у груповій гонці з велосипедного спорту проходили в мікрорайоні Гайок протягом трьох днів: в індивідуальній, груповій та парній гонках.

На чемпіонаті України білоцерківські спортсмени здобули три золоті медалі, три срібні та чотири бронзові.

А на Всеукраїнських змаганнях Памʼяті Башенка велосипедисти вибороли два золота, одне срібло та бронзу.