Безхатько отримав притулок на Вишгородщині
Щоб допомогти людині з інвалідністю, підключились і державні служби, і волонтери.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/Bezhat1.jpg)
За цей тиждень було зроблено чимало для безхатченка Віктора – про це повідомила керівник Вишгородської районної організації Червоного хреста України Світлана Рулевська.
«Інколи, щоб побачити потрібно дивитися серцем. Хочу подякувати державним службам Вишгорода і Вишгородського району, які підключилися до того, щоб людина з інвалідністю, яка ночує на вулиці, і немає можливості ходити, отримала притулок», зауважила пані Світлана.
Вона розповіла, що наразі Віктор є клієнтом Київського центру комплексного обслуговування бездомних осіб в селі Ясногородка Вишгородського району, і почувається добре.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/Bezhat2.jpg)
А щоб все це відбулося, було задіяно немало людей і організацій. Підтримала справу заступник голови Вишгородської РДА Тетяна Волотовська. Співробітники Вишгородського відділу поліції відвезли Віктора у Ясногородку у свій вихідний.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/Bezhat3.jpg)
Бригада КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської районної ради виїхала для того, аби провести медичний огляд Віктора.
Вишгородська районна організація Червоного хреста України та її загін швидкого реагування організували допомогу Віктору, забезпечили теплим одягом.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/Bezhat4.jpg)
Як повідомляв «Погляд», в Ірпені напали та обікрали чоловіка.
Також «Погляд» розповідав про деталі пожежі у Харкові: стало відомо, чому не врятували усіх.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.