Новини
Новини світу

Бельгія ухвалила для України найбільший пакет військової допомоги (ВІДЕО)

До пакету допомоги входять ракети для ППО, протитанкові ракети, кулемети, боєприпаси, вантажівки та броньовані джипи.

Прем'єр-міністр Бельгії Александр де Кроо підтвердив виділення найбільшого пакета військової допомоги для України у розмірі 92 млн євро. Також, Бельгія направить 69 млн євро гуманітарної допомоги Україні. Крім цього, Де Кроо зазначив, що в Бельгії вже було заморожено російських активів на суму 58 млрд євро.

"З початку цієї війни наша країна докладає багато зусиль для підтримки України. Загалом наша країна вже надала 146 мільйонів євро військової допомоги. Сьогодні в Раді міністрів було прийнято рішення про надання Україні нового пакету військової допомоги в розмірі 92 мільйонів євро".

Очікується, що Бельгія відправить: ракети AMRAAM; легке протитанкове озброєння; протитанкові гранати й гармати; кулемети Minimi; автоматичні гвинтівки типу Scar, транспортні засоби, у тому ж числі легкі броньовані машини і паливо.

Водночас міністр оборони Бельгії Людивін Дедондер додала, що можливості поставити Україні танки наразі немає.

"Ми не знайшли способу відповісти на цей запит. У нас на складі їх більше немає, а в торгівлі ми не знайшли жодного працюючого".

Нагадаємо, сусідня країна Польща продовжує долучати якомога більше країн до війни в Україні. Тому окрім танків Leopard 2 вони планують передати ще шістдесят модернізованих радянських танків, у тому числі PT-91 Twardy.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.