Баришівський район: 6 сіл вважаються загрозливою зоною через сказ кота
Нещодавно на території садового товариства «Майорське» Веселинівського старостинського округу Баришівської селищної ради у домашнього кота виявили сказ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/3479b2c71e458ec502e913cacc1c3cc1.i750x450x519.jpeg)
Через це 3 червня відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баришівській районній державній адміністрації, на якій вирішили оголосити садове товариство «Майорське» Веселинівського старостинського округу, Баришівської селищної ради, Київської області, з прилеглими до нього територіями, пасовищами, польовими, лісовими масивами та мисливськими угіддями, неблагополучними щодо сказу тварин, та ввести карантинні обмеження в радіусі 10 км навколо неблагополучного пункту. І вважати села Веселинівка, Волошинівка, Борщів, Устинкова Гребля, Шовкове, Масківці загрозливою зоною з 3 червня 2020 року.
Карантинні обмеження триватимуть 60 днів.
Зауважимо, що під Києвом, у селі Віта–Поштова, домашній кіт також нещодавно напав на літню жінку, а у Фастові на сказ захворів ще один кіт, до того ж існувала підозра на сказ у домашнього пса.