#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Баришівка та Березань

Баришівська зернова компанія отримала від ЄБРР 7 млн євро кредиту

15.07.2020 0 Оксана Кириленко 0

Таким чином у підприємстві хочуть підтримати ліквідність та операційну діяльність.

фото: Grain Alliance

Фінансовий директор Баришівської зернової компанії Grain Alliance Євген Заглада розповів, що минулого року вони також отримували кредит у 10 млн євро, який спрямовують на втілення інноваційних програм розвитку та енергозбереження.

В свою чергу віцепрезидент, комерційний директор зернової компанії Таір Мусаєв зазначив, що частину першого кредиту вже реалізували у розширення приймальних потужностей відділення «Пирятинський елеватор». Зокрема, тут завершується монтаж нової сушарки Bonfanti, яка буде працювати виключно на альтернативному паливі, відходах обробки зерна.

«Цей досвід ми вже досить давно практикуємо на наших елеваторних потужностях. Так, Ніжинський елеватор працює виключно на альтернативному паливі. Ми вже побачили значний економічний і екологічний ефект від наших програм енергозбереження», - поділився Мусаєв.

Раніше "Погляд" писав, що у Баришівському районі чоловік вирубав дерева на майже 300 тис грн. Також ми розповідали, що у Баришівському районі обвалилася покрівля у багатоквартирному будинку.