Новини
Україна
Новини Київської області

Асоціація "Автоперевізники Київщини" виступає проти перевізника UBER Shuttle


12 березня у Борисполі відбулася нарада представників Асоціації “Автоперевізників Київщини. Громадяни обурюються, що автобуси компанії UBER виконують регулярні автобусні маршрути Київської області та без зайвих утисків совісті перевозять до 50% платоспроможних пасажирів без дотримання будь-яких вимог організації перевезення пасажирів та безпеки транспортного процесу.

Незаконні перевезення автобусами UBER Shuttle вже спостерігали у таких містах Київщини, як Вишгород, Ірпінь, Вишневе та Бровари, – стверджує Голова Асоціації “Автоперевізники Київщини” Віталій Арєф’єв та наполягає, що питанням унеможливлення роботи нелегалів мають займатися профільні державні установи. Також, він наголошує, що дана міжнародна компанія UBER діє поза правовим полем вітчизняного законодавства та не сплачує податки у бюджет країни.

“Ми налаштовані вирішувати проблему нелегалів з UBER цивілізованим шляхом. В Германії, наприклад, зупинилися всі таксисти і UBER в цій країні більше не працює. А у нас вони чомусь працюють без обов’язкового для офіційних перевізників конкурсу, без вимог, без тахометрів, без навігації, без нічого", – розповідає директор Асоціації “Автоперевізники Київщини” Олексій Павленко

Також перевізники скаржаться на відсутність компенсації від держави за перевезення пільгових верст населення. У зв'язку із цим на нараді було оголошено, що вже найближчим часом пільговиків не будуть возити безкоштовно.

Вже на початку наступного тижня перевізники Київщини будуть змушені відмовитися від подальшого виконання власних договірних зобов’язань, – йдеться у відео наради на фейсбук сторінці асоціації.

https://www.facebook.com/792336484195154/videos/2460622544201679/