Суспільство
Технології
Україна-суспільство

Армія дронів вже отримала 472 безпілотники

Частина з них уже виконує бойові завдання на фронті.

Армія дронів вже отримала 472 безпілотники - зображення

Армія дронів вже отримала 472 безпілотники. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму Telegram-каналі. Також він продемонстрував, який мають вигляд одночасно запущені 472 БПЛА з Армії дронів.

"Якби усі дрони, які ми придбали завдяки вашій допомозі, одночасно злетіли в небо, це виглядало б ось так. Оскільки дрони приїжджають до нас партіями, складно показати, який вигляд вони мають усі разом. Але ми спробували продемонструвати вам цей потужний рій БПЛА, закуплених за ваші донати", –

міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

За словами Федорова, частина безпілотників вже виконують бойові завдання на фронті.

"Дякую кожному, хто продовжує донатити та дронатити. Більше дронів – більше врятованих життів наших воїнів. Нові дрони – на підході", –

міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Нагадаємо, наприкінці липня повідомлялося, що для Армії дронів куплять безпілотників на 260,5 млн грн. Тоді ж йшлося про те, що для Армії дронів вивчать 150 операторів.

Варто зауважити, що в Україні оголосили збір коштів на "Армію дронів" на початку липня. А вже через кілька днів стало відомо, що вже зібрано майже 200 млн грн, при цьому тільки за перший день на рахунок ЗСУ надійшло понад 84,6 млн грн. А зовсім нещодавно повідомлялося, що вже зібрано 510 млн грн і що на частину цих коштів придбають 60 мультикоптерів Matrice.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.