Україна
Україна-суспільство

Арестович: Коли чоловіків випускатимуть за кордон? (ВІДЕО)

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович заявив, що перспективи розв'язання питання виїзду чоловіків за кордон є.

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович заявив, що перспективи розв'язання питання виїзду чоловіків за кордон є.

Адже наразі дискусія зрушилася з мертвої точки. тож, можливо, скоро чоловіків будуть випускати з України.

Щодо мобілізації, Арестович зазначив, що на сьогодні в Україні кількість людського резерву перевищує наявність техніки, якою можна його озброїти.

"Ми тримаємо людей, але особливо озброїти їх нічим. Куди ж там нових призивати? Хіба що за окремими спеціальностями. 

Ті, хто працюють за кордоном, можуть підтримувати свої сім'ї. Ті ж моряки за минулий рік 4 мільярди доларів відправили в Україну.

Це дуже серйозна допомога економці, яка наполовину просіла через війну", - сказав Арестович.

"Я прихильник диференційованої мобілізації. Коли були перші дні повномасштабної війни в Україні, всі були шоковані і ніхто не знав, чим би це закінчилося, потрібні були всі, готовність оборонятися.

Питання стояло про виживання країни!

Зараз воно, до речі, теж стоїть, просто трохи розтягнуте, пролонговане.

Це не критична фаза цього питання, коли незрозуміло, будемо ми завтра чи ні. І, думаю, можна вже запускати диференційований підхід до мобілізації", - вважає радник ОП.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.