Новини
Обухів
Васильків
Вибори

Антирекламували кандидата : на Обухівщині затримали порушників виборчого законодавства


В Обухові невідомі громадяни роздавали перехожим друковану продукцію з контрагітацією, а також демонстрували відеоролик з антирекламою стосовно кандидата в народні депутати від політичної партії «Слуга народу».  

Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом розповсюдження антиреклами на кандидата партії «Слуга народу».

  16 липня, о 19:31 годині до чергової частини Обухівського відділу поліції на спецлінію «102» надійшло повідомлення про роздачу невідомими на одній з вулиць Обухова газети з відомостями, що містять антирекламу про одного з кандидатів в народні депутати від політичної партії «Слуга народу». Також заявник зазначив, що на місці події з екрану, який розташований на  причепі, транслюється відеоролик антрекламного характеру щодо зазначеного кандидата.

«Працівники поліції задокументували факт антиагітації стосовно одного з кандидатів у народні депутати  від політичної партії «Слуга народу».  Наразі розпочато два кримінальних провадження, зокрема за статтею 296 – це хуліганство та статтею 157  – порушення виборчого законодавства. Антиагітаційна  продукція вилучена. Особи фігурантів встановлені. Наразі вони дають покази»,- зазначив керівник поліції в Київській області Андрій Нєбитов.

Крім того, ще один факт розповсюдження антирекламної агітації щодо зазначеного кандидата поліцейські задокументували у місті Васильків.

Національна Поліція