Без рубрики
Новини
Головні новини
Ірпінь
Київщина-суспільство

Аналітик Микола Маклуха: Ірпінська влада знищує місто масштабними забудовами на старій інфраструктурі


Микола Маклуха, директор з комунікацій аналітичного центру CASE Україна розкриває реалії життя в Ірпені. Як масштабна забудова і відсутність інфраструктури перетворило Ірпінь у місто "некомфортного життя".

Микола Маклуха, директор з комунікацій аналітичного центру CASE Україна, який довгий час прожив у місті Ірпінь, обурений пропагандою місцевої влади, яка створює ілюзію"комфортного життя" для місцевих жителів та людей, які планують переїздити з Києва. Корінний житель вирішив провести власне дослідження інфраструктури міста і розкрити реалії дій ірпінської влади, щодо покращення життя громади.

Ось приклад: людина приїхала на пару годин з Полтави і вже робить висновки, що "Ірпінь - місто для життя"

Фото з facebook.com


Трошечки контексту реалій життя громадян міста Ірпінь:
1) з 2013 по 2021 населення зросло з 40 тис. до 103 тис. осіб.
2) Не побудовано жодної нової школи
3) влада рапортує про цілих 4 нових садочки (на 200 дітей кожен). Хоча лишаються черги по 800 дітей у садочки
4) у місті немає травпункту - треба їхати в сусідню Бучу або на таксі (якщо власного авто немає), або з пересадкою на маршрутках
5) немає пологового відділення. До речі, у місті Тростянець (20 тис.), Сумська область є пологове відділення, на яке витратили 7 млн грн. У нас витратили 100 млн грн на набережну (1 пішохідна і 1 велосипедна доріжка)
6) у дитячій лікарні не робився ремонт з початку 2000-х, щоб довести остаточно до аварійного стану і на її місці побудувати ЖК
7) регулярні відключення світла;
8. у школах зараз по 11 класів у паралелі 4 діти з 3-го класу навчають у другу зміну. У класах 30+ дітей, є випадки по 40-45 дітей в класах. До речі, для більшості районів немає шкіл у пішому доступі. Дітям з 1-го класу треба їхати по 7-10 зупинок, щоб дістатися до найближчої школи;
9) проблеми з водою (якість води), коли в тебе з крану тече каналізація;
10) про пробки вже у місті (відстань 5 км), щоб потрапити до Києва я промовчу.
11) ще одна дрібниця - військомат з центра міста перенесли у сусідню Бучу, щоб поставити чергову висотку;
12) ще один бонус: є ЖК Нью-Йорк з висотками на 25 поверхів, де замість каналізації вигрібна яма. Про наслідки цього ми ще дізнаємося скоро.

Авторка явно не в контексті, що поступово люди з Ірпеня починають переїжджати до Києва, бо там комфортніше жити, через наявність інфраструктури

ІА “Погляд” вже повідомляв, що влада Ірпеня зазіхнула на понад мільйон гривень податків та десятки тисяч гектарів землі Інституту Картоплярства, що у Немішаєвому.

Також ми інформували, що на території табору “Восток” в Ірпені дозволили забудову.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.