Новини
Київщина-суспільство
Київ

Аеропорт "Київ" на межі банкрутства


Аеропорт "Київ" втратив весь пасажирооборот, прибуток дорівнює "нулю", а 2 тис. осіб персоналу з березня знаходяться у відпустці за свій рахунок. Про це заявив блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Тож без втручання держави Міжнародний аеропорт і всі суміжні підприємства закриються. Не врятує "Київ" й відновлення регулярного авіасполучення.

"Найсумніше полягає в тому, що відновлення регулярного сполучення з 15 червня ситуацію вже не врятує. Полетить пара авіакомпаній, але ж не можна ж містити половину злітної смуги, чверть терміналу і дюжину з половиною співробітників. Працювати має всі і все, а це дуже великі витрати ", - написав блогер.

Аеропорт двічі звертався за допомогою. Просив прибрати обмеження і дозволити їм транспортні, евакуаційні та бізнес-рейси в період карантину. В даний час преференції на експлуатацію надані виключно "Борисполю".

"Нагадаю, зараз всі преференції на експлуатацію надані виключно аеропорту «Бориспіль».
Представники аеропорту "Київ" просили за відновлення польотів розподілити рейси для аеропортів у співвідношенні 30% на 70%, виділити 22 млн грн на зарплати і підтримання інфраструктури, субсидію на пасажирів, допомогти з рефінансуванням кредиту і знизити податок на землю", – додав Шнайдер

Також аеропорт "Київ" продовжує наполягати на необхідності ввести мінімальні ставки на авіаобслуговування, щоб всі аеропорти працювали в рівних умовах.

Ілюстративний матеріал із відкритих джерел