Новини
Здоров'я
За кордоном

400 тис. доз вакцини на смітник: збій у компанії Moderna


400 тис. доз вакцини проти коронавірусу із партії обсягом 1,4 млн доз виявилися бракованими. Тепер їх доведеться знищити через збій на виробництві компанії Moderna.

фото - freepik.com

«Компанії Moderna Inc. довелося відкинути 400 000 доз експериментальної вакцини проти COVID-19 після того, як проблема фільтрації скомпрометувала продукт на останніх стадіях виробництва», - повідомляє видання Bloomberg.

За словами головного наукового радника консультанта Монсефа Слауї, ці 400 тис. доз ще не були поміщені у флакони і були частиною більшої партії обсягом 1,4 млн доз.

фото - freepik.com

Проте цей збій на виробництві не завадить компанії виробити 20 млн доз за грудень згідно з планом, та від 85 до 100 мільйонів доз у першому кварталі 2021 року для потреб США. Загалом у наступному році Moderna планує виготовити від 500 мільйонів до 1 мільярда доз вакцини.

«Такі виклики слід очікувати під час здійснення такого складного виробничого процесу, – зазначив Слауї. Цей рівень викликів не вплине на загальний обсяг виробництва або темпи виробництва».

Довідково:

Компанія Moderna розробляє вакцину проти COVID-19 спільно з Націнальним інститутом алергії та інфекційних хвороб, підрозділом Національних інститутів охорони здоров'я, а також звернулася до Warp Speed – американської програми з розробки вакцин – для фінансової та матеріально-технічної підтримки у дослідженні, розробці та виробництві вакцини.

«Погляд» раніше писав, що у США стартує масова вакцинація від COVID-19. Читайте також, що підлітки США стали учасниками випробування вакцини від Moderna.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.