Новини
Здоров'я
Київ

4 столичні нічні клуби закрили через порушення карантину


В Києві кожен четвертий заклад порушує карантин.

фото: ІА "Погляд"

Міський голова столиці Віталій Кличко повідомив, що висока захворюваність на коронавірус у місті може бути пов'язана із недотриманням карантинних умов у розважальних закладах.

«Тільки за останні кілька днів перевірили усього понад 430 об'єктів. Склали 107 протоколів. Тобто кожен четвертий заклад в місті - порушує правила! А потім люди запитують, звідки у нас така висока захворюваність на коронавірус. Про перевірки нічних клубів. Після виявлення грубих порушень спеціальна комісія прийняла рішення про закриття вже чотирьох таких закладів. Тому що вони, нехтуючи безпекою відвідувачів і порушуючи правила, працювали після 22:00», - заявив Кличко під час брифінгу.

Також він зауважив, що комісія з надзвичайних ситуацій міста дозволила ресторанам, закладам громадського харчування, кінотеатрів і театрів працювати після 22:00, але це не стосується нічних клубів.

«Я не хочу нікого лякати. Але динаміка поширення хвороби у нас невтішна. І ми можемо знову повернутися до більш суворих обмежень. Давайте не допускати цього», - зазначив він.

Зауважимо, що у Києві за останню добу виявили 118 нових випадків інфікування коронавірусом.

Нагадаємо, що Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві під час перевірки проб води у місцях масового відпочинку знайшло кишкову паличку.