#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
Повітря
Світ-суспільство

2019 рік стане одним з двох найспекотніших за всю історію спостережень

22.11.2019 Бобрик Юлія 0

Згідно зі звітом, опублікованим Національним управлінням з океану та атмосфери (NOAA), ймовірність того, що цей рік опиниться на другому місці в списку найбільш спекотних років за всю історію метеорологічних спостережень, становить 85%.

За даними NOAA, середня глобальна температура поверхні суші і океану в жовтні була на 0,98°C вище середнього рівня ХХ століття. Найтепліше було тільки в жовтні 2015 року.

Глобальна температура з початку 2019 року вища за середні показники на 0,94° C і на 0,16 градуса нижче за рекордний 2016 рік.

В цілому вже 418 місяців поспіль температура на Землі вище, ніж в середньому в ХХ столітті.

У NOAA відзначають, що така довгострокова тенденція може бути пояснена тільки збільшенням кількості парникових газів в атмосфері.

Нагадаємо, в ООН закликають міжнародне співтовариство вжити термінових і рішучих заходів по боротьбі зі зміною клімату. Натомість експерти вважають, що пом’якшення наслідків зміни клімату обійдеться Землі в 100 млрд доларів на рік.