20-річна киянка Дар’я Білодід - найкраща дзюдоїстка світу
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/FB_IMG_1609260527260.jpg)
Спортсменка стала володаркою IJF Judo Awards.
Міжнародна федерація дзюдо (IJF) визнала 20-річну киянку Дар’ю Білодід найкращою дзюдоїсткою сезону 2019-2020 років. Про це повідомляється на офіційній сторінці Національного олімпійського комітету України.
Нагадаємо, у 2019 році Білодід перемогла на чемпіонаті світу, чемпіонаті Європи та Європейських іграх. У 2020 році вона здобула перемогу на Grand Slam у Парижі.
Приєднуємося до вітань!
Також "Погляд" повідомляв про те, що юні гімнасти перемогли на чемпіонаті Європи.