Бориспіль
Події

160 порушень: Держпраці провело перевірку комунального підприємства у Борисполі

Планова перевірка пройшла на КПТМ "Бориспільтепломережа", яке займається подачею тепла у житлові будинки.

160 порушень: Держпраці провело перевірку комунального підприємства у Борисполі - зображення

Пресслужба Головного управління Держпраці у Київській області відзвітувала про результат перевірки комунального підприємства у Борисполі, під час якої було виявлено численні порушення.

Загалом інспектори Держпраці, які перевіряли дотримання на підприємстві вимог законодавства з охорони праці і промислової безпеки, зафіксували 160 порушень.

Зокрема, на у підприємства був відсутній дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки (навантажувально-розвантажувальні роботи за допомогою машин і механізмів),

Окрім цього, у КПТМ "Бориспільтепломережа" відсутній дозвіл на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (обладнання що працює під тиском), декларація на виконання робіт на висоті, відсутня декларація на обслуговування верстатів з обробки деревини і металів, відсутня декларація на виконання верхолазних робіт та відсутня декларація на обслуговування ковальсько-пресового устаткування тощо.

Нагадаємо, у селах Бориспільщини планують реконструювати системи водопостачання. Йдеться про реконструкцію системи водопостачання та водовідведення сіл Іванкова, Великої Стариці, Лебедина, Кучакова та Тарасівки.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.