Новини
Новини Київської області
Здоров'я

14 шкіл Київщини перевели на дистанційне навчання


Через коронавірус 1547 учнів у області навчаються дистанційно.

Фото з відкритих джерел

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що васильківська школа №1, а також №2 перейшли на дистанційне навчання.

Ось як це прокоментував голова Київської облдержадміністрації Василь Володін: «Васильківські школи №1 та №2, Застугнянська ЗОШ й Ірпінська ЗОШ № 15 повністю переведені на дистанційну форму навчання. Там, на жаль, захворіли вчителі, які контактували з колегами та дітьми. Педагогам зроблено тестування, в школах провели дезінфекцію приміщень, наразі встановлено карантин. Ще три класи навчаються дистанційно в Пісківському НВО, Бучанській СЗОШ №5 та Богуславське НВО "ЗОШ І-ІІІ ст 3 - гімназія».

Також на самоізоляції перебувають ряд дітей, вчителів та інших працівників сфери освіти, які мають підтверджене захворювання на коронавірус та не контактували з однокласниками та колегами.

Мешканців Київщини закликають бути обачними, користуватися засобами безпеки та не наражати на небезпеку себе та близьких.

1 вересня «Погляд» інформував, що у Києві НВК №240 «Соціум» розпочне освітній процес у дистанційному режимі, адже у закладі перед 1 вересня вчителі захворіли на COVID-19.

Згідно з рекомендаціями МОН, у приміщенні, де знаходився хворий вчитель, слід провести провітрювання та дезінфекцію поза графіком. Працівники школи, які контактували з хворим, не повинні виходити на роботу, а невідкладно звернутися за медичною допомогою.