Новини
Україна
Київщина

12 травня зима спробує взяти реванш: на Україну насувається холодний атмосферний фронт

11.05.2020 Бобрик Юлія 0

Не дивлячись на сьогоднішнє «майже літо», завтра, 12 травня, на території всієї країни очікується суттєве похолодання. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко.

«Завтра зима захоче реваншу. 12-го травня в Україні холодний атмосферний фронт зумовить опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Мокрий сніг можливий у Львівській, Закарпатській, Волинській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Рівненській областях. У Карпатах сильний сніг та хуртовини. Тому в гори – ні в якому разі», – попереджає Наталка Діденко.

Також синоптик зазначає, що несприятливу погоду посилять штормові пориви північно-західного вітру. Натомість у північних областях України, у Центрі, а в другій половині дня на Півдні, очікуються дощі.

«У зоні фронту гримутимуть місцями грози. Адже холодне повітря, просуваючись вглиб, все ж нагріватиметься і тому тут сніг малоймовірний. Проте похолодання, яке поширює в тилу атмосферний фронт, насувається.», – написала синоптик.

В столичному регіоні також очікується похолодання.

«У Києві 12-го травня – атмосферний фронт. Пройдуть дощі, посилиться північно-західний вітер, можливі грози. Температура повітря після сьогоднішнього літа знизиться до +19, +20 градусів. У середу похолодає до +13, +14 градусів, фронт піде геть, з’явиться у Києві сонце. І найближчий тиждень буде весь свіжим, а дощ можливий ще 14-го травня», – попереджає Наталка Діденко.