Новини
Україна
Новини Київської області

12 травня зима спробує взяти реванш: на Україну насувається холодний атмосферний фронт


Не дивлячись на сьогоднішнє «майже літо», завтра, 12 травня, на території всієї країни очікується суттєве похолодання. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко.

«Завтра зима захоче реваншу. 12-го травня в Україні холодний атмосферний фронт зумовить опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Мокрий сніг можливий у Львівській, Закарпатській, Волинській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Рівненській областях. У Карпатах сильний сніг та хуртовини. Тому в гори – ні в якому разі», – попереджає Наталка Діденко.

Також синоптик зазначає, що несприятливу погоду посилять штормові пориви північно-західного вітру. Натомість у північних областях України, у Центрі, а в другій половині дня на Півдні, очікуються дощі.

«У зоні фронту гримутимуть місцями грози. Адже холодне повітря, просуваючись вглиб, все ж нагріватиметься і тому тут сніг малоймовірний. Проте похолодання, яке поширює в тилу атмосферний фронт, насувається.», – написала синоптик.

В столичному регіоні також очікується похолодання.

«У Києві 12-го травня – атмосферний фронт. Пройдуть дощі, посилиться північно-західний вітер, можливі грози. Температура повітря після сьогоднішнього літа знизиться до +19, +20 градусів. У середу похолодає до +13, +14 градусів, фронт піде геть, з’явиться у Києві сонце. І найближчий тиждень буде весь свіжим, а дощ можливий ще 14-го травня», – попереджає Наталка Діденко.