Новини
Українка
Кримінальні новини

10 тисяч за «євробляху»: на Обухівщині поліцейських звинувачують у вимаганні хабара


У соціальній мережі Інтернет виявлено публікацію щодо вимагання неправомірної вигоди працівниками Обухівського відділу поліції у громадянина за повернення вилученої автівки.

Встановлено, що екіпаж групи реагування патрульної поліції під час несення служби у місті Українка вночі зупинив автомобіль «БМВ» з номерами іноземної реєстрації. У подальшому, мотивуючи тим, що перебування такого автомобіля заборонено у країні, поліцейські вилучили авто та помістили його на територію поліцейської станції. Однак, жодного процесуального документа щодо вилучення автомобіля працівники поліції не склали. Потім поліцейські вимагали у водія 10 тисяч гривень за повернення автотранспорту.

Наказом начальника Головного управління поліції Київщини Андрія Нєбитова призначено службове розслідування, яке проводять працівники інспекції по особовому складу. У подальшому всі матеріали перевірки будуть направлені до Державного бюро розслідувань для прийняття законного рішення. На час розслідування поліцейські відсторонені від виконання функційних обов'язків.

Готуються документи щодо їхнього звільнення з лав поліції. Оскільки позиція керівництва поліції Київщини принципова – таким працівникам, які паплюжать чесне ім’я правоохоронця, не місце у поліції.

джерело