Новини
Російсько-Українська війна

ЗСУ успішно знищують окупантів під Бахмутом (ВІДЕО)

рф рахує втрати під Бахмутом тисячами, а "вагнерівців" живими назад не пускає, - Громов

Бахмутський напрямок залишається найскладнішою точкою фронту. У намаганнях захопити місто росіяни втрачають вбитими тисячі військових, а найманців ПВК "Вагнера" взагалі лишає на полях і не пускають назад живими.

Про це повідомляє заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов.

"Найбільш складною залишається обстановка на Бахмутському напрямку, де агресор попри значні втрати не залишає спроб оточення населеного пункту Бахмут".

Він нагадав, що бої на підступах до Бахмуту почались ще у липні минулого року та тривають до сьогодні.

"Амбіційне воєнно-політичне керівництво терористичних військ прагнуло ще до кінця серпня встановити контроль над містом. Планами Кремля не передбачалось настільки довготривале протистояння та утримання силами оборони України цього населеного пункту".

За його словами, на захоплення Бахмуту окупанти кинули найбільш підготовлені частини та підрозділи регулярних військ, а також штурмові загони ПВК "Вагнера".

"Найбільша частка артилерійських підрозділів окупантів зосереджена саме на цьому напрямку. Саме на Бахмутському напрямку вже 7 місяців тривають найінтенсивніші бої".

Просування ворога, як сказав бригадний генерал, завершуються лише після руйнації оборонних укріплень та необхідністю зберегти життя наших воїнів.

"Для просування вперед ворог не рахується з втратами ні в озброєнні, ні в особовому складі. Кількість вбитими в боях за Бахмут окупанти рахують тисячами, а найманців взагалі не вважають доцільним евакуювати, прийнятним для ворога є те що поранених вагнерівців вони свідомо залишають помирати на полях, живих там назад не пускають".

Ситуація в Бахмуті