Новини
Україна
Екологія
Україна-суспільство

Зоозахисники створили популярний «магазин» натурального хутра


Особливість крамниці полягає в максимально чесній ціні.

Фото: Facebook/UAnimals

Про це повідомили на Facebook-сторінці гуманістичного руху UAnimals.

Лише за два тижні існування в онлайн-магазині шуб та хутра побувало понад 12 000 людей. Проте придбати тут нікому нічого не вдасться, натомість поціновувачі «кривавої краси» дізналися справжню ціну виробів.

Скрін з goldenfur.com.ua/

45 вбитих норок – саме такою є чесна ціна шуби із цього хутра. Шуба з шиншили вартувала життя 250 тваринам, з рисі – 12, білки – 200, лисиці – 30, соболя – 70, єнота – 35, а з кролика – 50.

Скрін з goldenfur.com.ua/

«Ми в UAnimals вирішили піти далі акцій та пікетів і створили власний онлайн-магазин натурального хутра, який за ці два тижні встиг стати досить популярним. Особливість крамниці полягає в максимально чесній ціні. Натискаючи на кнопку «дізнатись ціну» потенційний покупець шуби дізнається про кількість вбитих для неї лисиць, єнотів та інших тварин. А також в буквальному сенсі може подивитися в очі своїй шубі», – пояснюють в гуманістичному русі мету відкриття «магазину».

Сайт створили за два дні, після закинули посилання в тематичні групи любителів хутра, а потім запустили рекламу на Facebook та Google. За два тижні його відвідали 12 000 людей, що хочуть шубу із хутра, з Києва і Львову, Харкова, Одеси та інших міст.

Закривати «магазин» зоозахисник не планують. Сайт продовжить своє існування, аби кожен охочий міг радити його знайомим, які досі носять хутро.

Як повідомляв «Погляд», згідно з останнім дослідженням, більше половини українців проти хутрових ферм. Але в країні ще досі не прийняли «антихутряний» закон 2360, обговорення якого відбулося ще на початку року.

Нагадаємо, 1486 брендів світу вже відмовилися від хутра.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.