Змінив номер кандидата: на Броварщині виявили передвиборне шахрайство
На Броварщині розпочали кримінальне провадження за фактом перешкоджання здійсненню виборчого права.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/122453341_1446324188911518_8698282806325094025_n.jpg)
Наряд групи реагування патрульної поліції виявив чоловіка, який розповсюджував агітаційні листівки у селі Требухів. Він розклеював на парканах агітаційні матеріали з неправдивою інформацією – зі зміненим номером кандидата у виборчому бюлетені.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/122090756_1446324242244846_1026289062762979883_n.jpg)
Порушником виявився 42-річний місцевий житель. Співробітники Броварського відділу поліції задокументували його неправомірну діяльність та вилучили агітаційну продукцію. За фактом перешкоджання здійсненню виборчого права відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 157 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/122289901_1446324195578184_8721534044014092322_n.jpg)
За розміщення агітаційних матеріалів у заборонених законом місцях відносно чоловіка поліція склала адміністративний протокол за ч. 1 ст. 212-14 Кодексу України про адміністративні порушення. Адмінматеріал направлено до суду для прийняття рішення.
Нагадаємо, що в Україні вже 180 разів намагалися підкупити виборців. Всього з початку передвиборчої кампанії поліцейські відкрили по Україні 475 кримінальних проваджень.
Фото - Броварський відділ поліції