Духовний радник Дональда Трампа: відвідав Бучу, Ірпінь та Бородянку (ВІДЕО)
В Україну з візитом приїхав особистий духовний радник президента США Дональда Трампа Марк Бернс. Зокрема він відвідав Бучу, Ірпінь та Бородянку на Київщині.
Про це у Facebook повідомив головний рабин України Моше Асман.
"За моїм запрошенням до України прибув особливий гість — пастор Марк Бернс, особистий духовний радник Президента Дональда Трампа. Це відома в релігійних і політичних колах США постать, чий голос сьогодні має вагу у формуванні нової стратегії та політики Америки".
Тож, за його словами, Бернса повезли до Бучі, Ірпеня та Бородянки, "щоб він на власні очі побачив наслідки злочинів російської армії" та послухав свідків, які пережили окупацію.
Рабин стверджує, що побачене "глибоко вразило" духовного наставника Трампа, й він "не приховував болю, обурення і щирого співчуття".
"Я впевнений, що ці емоції та свідчення не залишаться особисто у нього. Пастор Бернс — людина, яка має можливість бути почутим там, де приймаються великі рішення. І я вірю, що голос правди з України буде донесено до самого серця нового американського керівництва".
Бернс брав участь у політичному житті США, кілька разів невдало намагаючись пройти в Конгрес. Під час президентської кампанії у 2016 році він підтримував Дональда Трампа і навіть був членом правління організації "Пастори за Трампа".
У 2020 році, коли Трамп програв вибори Джо Байдену, Бернс заявляв про фальсифікації, стверджуючи, що саме республіканець є справжнім переможцем.
Нагадаємо, у Бучі відкриється новий меморіал пам'яті жертв окупації: важливий крок у збереженні історичної пам'яті.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і дивіться нас на YouTube. Також читайте та підписуйтесь на нас у Facebook Погляд Київщина та Іnstagram.