Новини
Україна
Культура
За кордоном

Збірник оповідань Оксани Забужко The New York Times рекомендує до прочитання у 2020 році


Зібрання творів знаменитої української письменниці Оксани Забужко «Тут могла б буті ваша реклама» американське видання The New York Times включило у перелік 77 книжкових новинок, рекомендованих до прочитання в 2020 році.

У списку представлені перекладені книги з різних країн світу на англійську мову. Збірник «Тут могла б буті ваша реклама» (Your Ad Could Go Here: Stories) вийде з друку англійською мовою 28 квітня 2020 року. «Це зібрання історій, які розповідають про Помаранчеву революцію, суперництво і теніс», – пише The New York Times.

У передмові ж до збірника зазначаєтьсся: «Польові дослідження з українського сексу», що розпочинає збірку, — це один з перших романів у сучасній українській літературі, що відверто описує особисте життя жінки! Роман перекладено 11 мовами та двічі інсценізовано! Також до книжки увійшло 9 оповідань, написаних за тридцять і три роки! Серед них — «Сестро, сестро», «Я, Мілена» та інші».

Раніше «Погляд» вже писав, що творчість Оксани Забужко поціновується на міжнародному рівні. Її попередній роман «Музей покинутих секретів» швейцарська газета «Tages Anzeiger» включила у топ-20 найкращих романів XXI століття поряд із серією романів про Гаррі Поттера Джоан Роулінг.