Новини
Україна-суспільство

Зареєструватися на пробне ЗНО можна до 19 січня


Розпочалась реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 5 січня 2021 року. 

Фото: МОН

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, за перший день реєстрації - 5 січня - для проходження пробного ЗНО електронну реєстраційну форму заповнили 1157 осіб. Станом на 10 січня загалом сформовано 62 167 заявок на участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.  Вже оплатили послуги із проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання 13 178 осіб.

Зауважимо, зважаючи на епідеміологічну ситуацію, МОН цьогоріч дозволило учасникам обрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО.

Зокрема, пробне зовнішнє незалежне оцінювання можна скласти з одного з таких предметів:

  • українська мова; 
  • українська мова і література; 
  • історія України; 
  • математика; 
  • біологія; 
  • географія; 
  • фізика; 
  • хімія; 
  • іноземні мови: англійська, іспанська, німецька та французька.

Подробиці проведення пробного ЗНО-2021

Ми вже повідомляли, що цього року кожен учасник пробного тестування зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із вищевказаного переліку та пройти тестування вдома. Тобто можна буде як ознайомитися із процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, так і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших предметів з переліку.

Тестування мають відбутися 10 квітня 2021 року. Вартість пробного ЗНО планують оголосити на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Як повідомляється, вона різнитиметься в регіонах і становитиме від 195 до 255 грн. Різницю у вартості в МОН пояснюють особливостями його організації.

Результати пробного ЗНО-2021 буде оприлюднено на особистих інформаційних сторінках учасників 16 квітня.

«Погляд» повідомляв, що міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет ініціював запровадження щорічної премії. За що саме передбачена винагорода – читайте у нашому матеріалі.

Ми також повідомляли, що затверджено характеристики сертифікаційних робіт і критерії оцінювання завдань для людей з порушеннями зору. Зокрема вони зможуть пройти зовнішнє тестування із використанням завдань, надрукованих рельєфно-крапковим шрифтом Брайля з таких предметів: української мови і літератури, математики, історії України та біології. 

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.