#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Пригоди

Запит з "податкової": на Київщині платники податків отримують запити від неіснуючих відділів ДПС

12.01.2022
До платників податків пристоличного регіону надходять фіктивні запити від "слідчих податкової служби", попри те, що податкова міліція припинила свою діяльність.

Запит з

Про це повідомили на офіційній фейсбук-сторінці Головного управління Державної податкової служби в Київській області.

"Незважаючи на безліч повідомлень про те, що податкова міліція припинила свою діяльність, до податкової служби Київщини звертаються платники з питанням щодо надходження на їхню адресу запитів ГУ ДПС у Київській області про надання документів за підписом старшого слідчого з особливо важливих справ першого відділу РКП СУФР Головного управління Державної податкової служби у Київській області", – йдеться в дописі.

Однак, як наголосили податківці, в організаційній структурі податкової Київщини слідчі підрозділи та відповідні посадові особи відсутні. Тож платників податків закликають бути пильними, уважними та не реагувати на "липові" запити.

У разі надходження таких запитів треба повідомити правоохоронні органи та управління з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Київській області, тел. 044 200-37-82.

Нагадаємо, у МОЗ попередили про нову злочинну схему, яку шахраї розробили після запуску програми "єПідтримка". Зловмисники від імені міністерства надсилають інформацію з проханням надати номер картки та персональні дані, нібито щоб нарахувати кошти.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.