Новини
Бородянка
Кримінальні новини

Замість госпіталізації – СІЗО: інваліда І групи з Блиставиці тримають під вартою


За словами бабусі підозрюваного Тетяни Горобець, її онук сидить за злочин, якого не скоював.

Фото ілюстративне. Джерело: pixabay.com

Вже майже два тижні бабуся та дідусь змушені долати із Блиставиці Бородянського району довгий шлях до Лук’янівського СІЗО (Київ), аби навідати свого онука Олександра Краснова. Сюди хлопець потрапив після того, як його звинуватили у злочині, якого він, за словами його бабусі Тетяни Горобець, не скоював.

Про цей конфлікт писав і «Погляд». За інформацією поліції, стався він 7 серпня у селі Блиставиця поблизу будинку культури між 45-річним та 19-річним місцевими жителями. Як повідомлялося, юнак побив та пограбував чоловіка, забравши телефон.

Альтернативна версія

Але, за словами Тетяни Горобець, все було зовсім інакше. Вона звернулася до редакції «Погляду», аби роз'яснити ситуацію щодо свого онука, який конче потребує її захисту, адже в дитинстві, опісля нещасного випадку, через черепно-мозкову травму став інвалідом І групи і потребує підтримки.

Отже, за її свідченнями, хлопець телефон не викрадав, а знайшов, і збирався повернути власнику. Як каже жінка, підтверджує цей факт і те, що після того як Олександр натрапив на знахідку, він підходив до односельців і показував, що знайшов, питаючи людей, що йому із знайденим телефоном робити.

Втім, конфлікт між потерпілим та підозрюваним дійсно був: 19-річний хлопець просто відштовхнув чоловіка, який, як йому здалося, хотів його «задавить». Та, головне, наголошує Тетяна Василівна, все закінчилося примиренням, і чоловіки навіть потиснули один одному руки і вже розходилися по домівках, коли приїхали правоохоронці. За інформацією Тетяни Горобець, поліцію викликала жінка, яка навіть не була присутньою під час конфлікту, але вирішила втрутитися таким от чином.

«Брати злочинця», розповідає Тетяна Горобець, приїхало щонайменше шість правоохоронців. А днями Олександру Краснову винесли вирок: два місяці без застави у СІЗО.

«Вони не мали права цього робить, він мав бути під домашнім арештом або в лікарні лікуватися», – стверджує Тетяна Горобець, зазначаючи, що навіть потерпілий нещодавно написав заяву, що не має ніяких претензій, проте справу ніхто не закриває.

Що далі?

Цікаво тут те, що, згідно повідомлення поліції, підозрюваного було доставлено у лікарню, а це суперечить словам бабусі підозрюваного у злочині.

Скрін з Facebook/Бородянка Поліція

Отже, аби з'ясувати обставини події, «Погляд» зробив журналістський запит в Лук’янівське СІЗО, Київський слідчий ізолятор №13, щоб уточнити, коли саме Олександра Краснова було доставлено у СІЗО, проте відповіді звідти ми поки що не дочекались.

В поліції Бородянки пояснити ситуацію журналісту «Погляду» також так і не знайшли часу, незважаючи на неодноразові телефонні звернення.

Зауважимо, подробиці цієї резонансної справи мають показати на одному із загальнонаціональних каналів у програмі «Стосується кожного» найближчої п’ятниці.

Звичайно ж, ми чекаємо на відповіді представників офіційної влади і про їхню реакцію на наші звернення обов'язково повідомимо у наступних публікаціях «Погляду».