#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Головні новини
Здоров'я
Політика

Захворіли два відомих українських політика

30.09.2020 1 Наталія Головаш 0

У п’ятого президента України Петра Порошенка - позитивний тест на коронавірус. Ексгенпрокурор Юрій Луценко повідомив про онкозахворювання.

«Невчасно. Дуже шкодую, що змушений зробити перерву в поїздках регіонами. За шість останніх років звик переносити хвороби на ногах. Але ця підступніша. Тому від сьогодні лікуюся вдома», - написав у Telegram Порошенко.

Він сподівається на швидке одужання і закликав всіх українців берегти себе.

Сьогодні, 30 вересня, про своє захворювання розповів і Юрій Луценко.

«В день Віри, Надії, Любові, закінчився хірургічний етап моєї онкохвороби. Дякую українським та німецьким лікарям. Позаду і 8 годинна операція, і дні болю. Попереду – хіміотерапія», - повідомив у Facebook колишній генеральний прокурор України.

Луценко запевнив, що залишається у політиці, і запропонував ворогам не розслаблятися.

Зауважимо, ми розповідали, як наприкінці серпня на короновірусну хворобу захворіла Юлія Тимошенко. 11 вересня стало відомо, що лідерка «Батьківщини» одужала.

«Погляд» також інформував, що на початку липня успішно подолала коронавірусну хворобу та виписалася з лікарні перша леді України Олена Зеленська.