Новини
Новини Київської області
Вишгород
Екологія
Українка

За вилучені кошти з продажу книжок реконструюють притулок для тварин на Київщині


Планують збудувати простір, де кожен чотирилапий зможе знайти свою родину.

Фото: Велика Ідея/притулок «Сіріус» та пес Гермес

Про це повідомляють на сайті Велика Ідея.

Притулок «Сіріус» та пес Гермес розпочали збір коштів на друк книги для зміни культури ставлення до тварин. Продаж видання «Практичне керівництво з людинознавства» має допомогти реконструювати притулок для тварин.

Хто автор видання?

Художня книга написана від імені пса Гермеса, який тривалий час жив на вулиці. Але в один прекрасний день собака вирішив стати розсудливим і завести людину, а пізніше ще й став блогером. Гермес у своєму виданні дає поради іншим тваринам, які планують завести свою людину або вже живуть у родинах.

Фото: Велика Ідея/притулок «Сіріус» та пес Гермес

Де можна буде купити книжку?

Книги продаватимуть не лише в Україні, але й в країнах СНД та у англомовних країнах: Канаді та США.

До проєкту вже долучилися шість доброчинців. Поки зібрано лише 1300 грн із 77780 необхідних. Проте збиратимуть кошти ще протягом 89 днів.

Скрін з сайту Велика Ідея/притулок «Сіріус» та пес Гермес

Що побудують за вилучені кошти?

Варто зазначити, що проєкт майбутньої масштабної реконструкції притулку вже розроблено. Для реалізації буде побудовано 51 модуль, ветеринарна клініка, кухня, склади для харчування і матеріалів, парк для прогулянок, карантинне, інфекційне відділення. Також буде проведене озеленення території. В кожному модулі знаходиться 16 вольєрів.

Скільки потрібно зібрати?

Аби реалізувати заплановане, з продажу книжок мають зібрати щонайменше 15 млн грн. Це дозволить побудувати 6 модулів у притулку. Проте почнуть з малого – зібрані кошти використають для друку першої партії книги для продажів офлайн – 500 примірників.

Фото: Велика Ідея/притулок «Сіріус» та пес Гермес

Варто зазначити, що «Сіріус», який знаходиться у селі Федорівка, Вишгородського району, – це один з найбільших в Україні притулків, в ньому знаходяться більше ніж 3000 тварин, більшість з них живе тут протягом всього свого життя – 10–15 років.

До речі, цьогоріч у Боярці також з’явився притулок для тварин. А про те, як живуть тварини у притулку на Бородянщині – дивіться у сюжеті «Погляду». Цьогоріч там запрацювала карантинна зона.

Нагадаємо, влітку стало відомо, що в Україні безпритульним собакам видаватимуть QR-паспорти.