За вилучені кошти з продажу книжок реконструюють притулок для тварин на Київщині
Планують збудувати простір, де кожен чотирилапий зможе знайти свою родину.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/03_syryus.png)
Про це повідомляють на сайті Велика Ідея.
Притулок «Сіріус» та пес Гермес розпочали збір коштів на друк книги для зміни культури ставлення до тварин. Продаж видання «Практичне керівництво з людинознавства» має допомогти реконструювати притулок для тварин.
Хто автор видання?
Художня книга написана від імені пса Гермеса, який тривалий час жив на вулиці. Але в один прекрасний день собака вирішив стати розсудливим і завести людину, а пізніше ще й став блогером. Гермес у своєму виданні дає поради іншим тваринам, які планують завести свою людину або вже живуть у родинах.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/03_syryus2.jpg)
Де можна буде купити книжку?
Книги продаватимуть не лише в Україні, але й в країнах СНД та у англомовних країнах: Канаді та США.
До проєкту вже долучилися шість доброчинців. Поки зібрано лише 1300 грн із 77780 необхідних. Проте збиратимуть кошти ще протягом 89 днів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/03_syryus3.jpg)
Що побудують за вилучені кошти?
Варто зазначити, що проєкт майбутньої масштабної реконструкції притулку вже розроблено. Для реалізації буде побудовано 51 модуль, ветеринарна клініка, кухня, склади для харчування і матеріалів, парк для прогулянок, карантинне, інфекційне відділення. Також буде проведене озеленення території. В кожному модулі знаходиться 16 вольєрів.
Фото: Велика Ідея/притулок «Сіріус» та пес Гермес Фото: Велика Ідея/притулок «Сіріус» та пес Гермес
Фото: Велика Ідея/притулок «Сіріус» та пес Гермес Фото: Велика Ідея/притулок «Сіріус» та пес Гермес
Скільки потрібно зібрати?
Аби реалізувати заплановане, з продажу книжок мають зібрати щонайменше 15 млн грн. Це дозволить побудувати 6 модулів у притулку. Проте почнуть з малого – зібрані кошти використають для друку першої партії книги для продажів офлайн – 500 примірників.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/03_syryus7-2000x1500.png)
Варто зазначити, що «Сіріус», який знаходиться у селі Федорівка, Вишгородського району, – це один з найбільших в Україні притулків, в ньому знаходяться більше ніж 3000 тварин, більшість з них живе тут протягом всього свого життя – 10–15 років.
До речі, цьогоріч у Боярці також з’явився притулок для тварин. А про те, як живуть тварини у притулку на Бородянщині – дивіться у сюжеті «Погляду». Цьогоріч там запрацювала карантинна зона.
Нагадаємо, влітку стало відомо, що в Україні безпритульним собакам видаватимуть QR-паспорти.